זום לעסקים

זום לעסקים – הכל על התוכנה ותמיכה טכנית.

תוכנת זום לעסקים, היא תוכנת הנהלת חשבונות בה נעשה שימוש נרחב במודולי ERP. בכך שבתוכנה ישנם מודלים בטכנולוגיית ERP, התוכנה מאפשרת מענה למגוון פעילויות שוטפות - בעיקר בעסקים קטנים.

מי שמשתמש בתוכנת זום יכול ליהנות ממגוון תחומי ניהול כגון: ניהול חשבונות, ניהול תקציבים, הדפסת צ'קים, הוצאת דוחות רווה והפסד, ניהול רכש ומלאי, שיווק ומכירות, וניהול מערך שירות לקוחות.

מלבד מגוון האופציות שניתנות על ידי שימוש בתוכנת זום, לתוכנה מערך כלים לעסק:

קבלת כלים למשימות בעסק, מערכת מסמכים וניהול משאבים, ייעול הפעילות העסקית באמצעות תוכנה אוטומטית, ניתוח מידע הכולל מתן דוחות נחוצים, קבלת דואר והתאמה לכלל מוצרי האופיס, יכולת להתאים את התוכנה לעברית ואנגלית.


מהי טכנולוגיית
CRM ?

טכנולוגיית CRM היא הטכנולוגיה שבגינה זום לעסקים ופריורטי הפכו לתוכנות כה מבוקשות ופופולאריות. הטכנולוגיה מאפשרת ניהול שירות לקוחות בצורה יעילה יותר, ניתוח מעולה של העסק, ייעול העסק, ומראה כללית על התוצאות, ההכנסות וההוצאות כמו גם תוכנת הנהלת חשבונות מעולה.

טכנולוגיית CRM מאפשרת מערכת שהיא בעצם מערכת ענן, בה כל ניתן לשלוט ולעבוד בעסק עם תוכנה אחת.


מהם היתרונות הבולטים של התוכנה?

תוכנת זום היא אחת התוכנות הפופולאריות כיום, והיא מציעה מגוון יתרונות:


תמיכה במערכת זום

תמיכה בזום היא עוד אלמנט חשוב שמקבלים המשתמשים, תוך שהתוכנה מציעה מגוון מסכי עזרה, תיעוד תהליכים, וביצוע פעילות בצורה נוחה הכוללת את כל שלבי הפעולה בתוכנה.


מה עוד מאפשרת תוכנת זום?

לתוכנה מעצב דוחות ומסמכים והיא מאפשרת כלי עיצוב מעולים עימם ניתן לעצב מסמכים בצבעים שונים, עם נספחים ותמונות.

בנוסף, המערכת מתאימה גם לניהול חשבונות, וכיום מנהלי חשבונות רבים משתמשים בתוכנה ובכך הם יכולים להסתכן עם המשרדים ומגוון העסקים להם הם נותנים שירות.

עוד ניתן ליהנות מהתאמה אישית של הנראות של התוכנה, הצגת הנתונים,  וממבנה המערכת במאפשר סרגלים להתאמה אישית. את זום ניתן להתאים לכל עסק וצרכיו.

ואם זה לא מספיק, אז חשוב לדעת כי עם המערכת ניתן לנהל מערך דואר כולל באמצעות מנגנון דואר המשולב עם משלוח דואר היישר מהתוכנה והתאמה לתוכנת OUT LOOK, מתן כלים אוטומטים עם התראות ע דואר והתראות על חריגות.


מהן החסרונות של המערכת?

למרות מגוון היתרונות, חשוב לסכור כי למערכת זום יש כמה חסרונות:

ולמרות זאת, כדאי לדעת כי במידה והעסק גדל, ניתן לעבור ישירות לתוכנת זום מבלי לעבור תהליך הטמעה וזאת כי המערכות דומות מאד, וכל שיש לעשות זה להתקין את המערכת ולהתחיל לעבוד.

פרטי התקשרות

טל: 03-5622520

נייד: 052-6308768

פקס: 03-5622055

דוא"ל: moshe@ms-act.co.il

כתובת: עמינדב 17, תל אביב 67067

להמשך קשר והצעת מחיר
אנא השאירו פרטים

    closebarschevron-circle-down