תוכנת קוויק בוקס

מהי תוכנת קוויק בוקס

תוכנת קוויק בוקס היא תוכנה להנהלת חשבנות וניהול משרד. התוכנה מתאימה בעיקר לחברות ועסקים שעובדים עם חברות בחו"ל. ועיקרה של התוכנה היא אופציה מעולה להנהלת חשבונות שמאפשרת הוצאת דוחות פיננסיים לחברות בחו"ל ובארץ, ותשלומים לרשויות המס בארץ ובחו"ל. התוכנה מסייעת למנהלים מכל סוג להתמודד עם בירוקרטיה, ומושגים כספיים.

יתוכנת קוויקבוקס – קצת היסטוריה

תוכנת קוויק בוקס היא תוכנת הנהלת חשבונות שיצאה לאור בשנת 96. מאז היא החלה להיות פופולארית בעיקר בקרב חברות הייטק, ועם השנים גם אהודה על חברות סטארט אפ וזאת משום שחברות אלה נוטות לנהל עסקים מעבר לים.

תוכנת קוויק בוקס היא תוכנה המסייעת להתמודד עם דוחות הנהלת חשבונות, והיא משווקת כיום במספר מהדורות המותאמות לתוכנות הפעלה כמו: מייקרוסופט, ויינדוס ואפל. באמצעות התוכנה ניתן לנהל ולהגיש דוחות תקופתיים בצורה קלה, ולעבוד עם תוכנת הנהלת חשבונות פשוטה לתפעול.

מהן היתרונות שבתוכנה?

לקוויק בוקס מספר יתרונות בולטים, שהיתרון המעולה ביותר הוא הניגשות של התוכנה. התוכנה מאפשרת עבודה קלה עם בחירת פריטים מועדפים, יצירת חלון העדפות ויצירת כרטיסיות המותאמות אישית לכל חברה.

ההתאמה של התוכנה באופן אישי מאפשרת עבודה קלה ופשוטה יותר, והיא מאתרת את דרך העבודה הטוב ביותר עבור כל מנהל ותוף שהיישומים בתוכנה מאתרים את הדרכים שיהיו לו קלות ביותר לניהול חשבונות ושאר האגפים.

מה ניתן לעשות באמצעות התוכנה?

תוכנת קוויקבוקס מאפשרת מספר פעולות ביניהן:

  • תשלום מיסים לרשויות בארץ ובחול בצורה קלה ומסודרת
  • הוצאות דוחות שוטפים לחברות שעימם מנהלים התקשרות גם בארץ וגם בחו"ל
  • תוכנה קלה לשימוש והפעלה שבעיקרה ניהול חשבונות.
  • הגשת דוחות מס בקלות וביעילות
  • הכרות מעמיקה עם שיטת הגשת הדוחות הכספיים
  • תהליך קל ופשוט בכל הנוגע לניהול המשרד
  • עליות נמוכות

מי זקוק לתוכנת קוויק בוקס?  תוכנת קוויק בוקס נוצרה לבעלי עסקים שאין להם ניסיון בהנהלת חשבונות. התוכנה עוזרת לחברות גדולות, מנהלים ומנכ"לים המבצעים פעילות רבה בארצות הברית ובאירופה, לנהל חשבונות בצורה יעילה יותר ודרך להתמודד עם דוחות ותשלומי מיסים.  עם זאת התוכנה אינה מחליפה משרדי הנהלת חשבונות טובים המסייעים לבעלי עסקים בהתנהלות שוטפת של העסק, והתמודדות נכונה ופרקטית מול רשויות המס.  מדוע כדאי לעבור או לרכוש את התוכנה?  קוויק בוקס מספקת שירות הנהלת חשבונות לעסקים שונים והיא מסייעת לעובדי המטה לבצע פעולות כספים ברמות המסודרות והקפדניות ביותר.  לתוכנה מגוון יתרונות ביניהן ניהול חשבונות ופיננסים, מיקור חוץ ותכנית ניהול מותאמת אישית. כדי לדעת עוד על התוכנה – חשוב ליצור קשר עם מנהל החשבונות שלכם, או עם הצוותים של קוויק בוקס המאפשרים הדרכה, הסבר על התוכנה והטמעת התכונה במשרד בצורה מקצועית.  לאילו עסקים מתאימה קוויק בוקס? קוויק  בוקס מתאימה לעסקים קטנים המעוניינים להתנהל טוב יותר בכל הנגע לעסקים שלהם עם חברות מחו"ל. התכונה מתאימה גם למי שאין לו ידע רב במחשבים או במתמטיקה. התוכנה אהודה ביותר על ידי משרדים של חברות הייטק וסטארט אפ, והיא מעולה לניהול משרד בצורה יעילה יותר.